Fotbalový manažer online


Probyho pokecVážení čtenáři a čtenářky. Vítám Vás po dlouhé době u novin Probyho pokec. Rozhodl jsem se, že se vrátím k vydávání . Noviny nebudou vycházet nějak pravidelně. a nebudou extra dlouhé. Doufám, že se Vám má tvorba bude alespoň trochu líbit.

Co v dnešním vydání najdete ?

1. Rozhovor + mini rozhovor s ZA
2. Vtipné screeny
3. Vtipy o fotbale
4. Citáty slavných fotbalistůRozhovorDnes jsem si na slovíčko pozval hráče endes, který je sám redaktorem novin a trochu jsem ho vyzpovídal.1. Ahoj, vítej u mě v redakci. Tebe tu zná snad každý, ale mohl by si nám o sobě něco krátce povědět ?

No tak, že by mě znal každý to si zrovna nemyslím, ale určitě někteří hráči mě znají více. Je to tím, že jsem aktivní na diskuzích a to je asi tím, protože je zde plno hráčů co si jenom naklikají body a tím pro ně hra končí. Jinak jsem obyčejný člověk co pracuje v české pobočce jedné nadnárodní firmě, která se výlučně zabývá logistikou a vše kolem toho. Občas mi zbývá čas na tuto hru.


2. Další otázka bude trochu delší. Pamatuješ si kdy a jak si se dostal k této hře .Proč si s ní na podzim roku 2015 skončil a v prosinci stejného roku sis ji opět založil ?


Hrával jsem dříve různé fotbalové onlajny. Byl jsem v těchto hrách i admin a podílel jsem se na směřování hry. Jelikož mé pracovní vytížení začalo býti velké, tak jsem přestal hrát a skončil jsem. V polovině roku 2013 jsem si řekl, že bych opět po pauze mohl něco zkusit a tento fotbalový manažer to vyhrál. .Výhodou této hry , že je časově nenáročná a i jednoduchá, dále je to, že je možnost býti jako hráč a i poté vlastnit týmy, což v jiných hrách není. Také je výhoda v systému továren a výdělku herních peněz. Zajimavý byl obchod s anaboliky a každý je nabízel, hra měla spád, sice Prima.kluk od toho ustoupil což je škod, protože žádný sport není čistý. Tím vlastně přišel o práci dopingový kontrolor Lala. Začínal jsem u majitele týmu The Reds, poté co mě pomalu končila u něj dlouhodobá smlouva a dostával jsem různé nabídky a velmi lukrativní byla od majitele týmu Ezequiel Rosendo a tu jsem nakonec přijal. A k tomu roku 2015 jsem skončil z jednoduchého důvodu, atmosféra ve hře byla příšerná, lidí se štvali proti sobě, nejdříve skončil Kamil Limák. Také jsem důvod mého ukončení napsal Rosendovi, přijal to s pochopením. Pak jsem si, že no co, zkusím to pár měsících znovu.


3. Proč si pod přezdívkou Juice nechtěl přiznat, že jsi endes ?


Někteří hráči zde věděli kdo je pod přezdívkou Juice a já měl z toho docela prdel, pořád to někdo zkoumal a dumal.


4. Pamatuješ, kdy jsi vydal první díl Paparazzi Journal ? A proč si se k tomuto projektu vrátil ?

Paparazzi Journal jsem vydal jako zkoušku novin jak se nový tisk chytne na trhu a co na to ostatní. V té době tady vycházel Outside, TT Bulvárek a další periodika. Právě TT Bulvárek mě zaujal jaké perly na hráče Lord TT nakydal a musím říci, že to bylo úsměvné. Také vychází nepravidělně Kallova Katovna a líbí se od hráče Kalla jak jeho články jsou psané nadsázkou a humorem. Je pravdou, že Paparazzi Journal se vždy zaměřuje na konkrétní causy a materiály jsou vždy podloženy, divil jsem kolik lidí mi najednou dalo tip či něco poslalo, abych to otisknul a seznámil s tím zdejší komunitu. K novinám jsem se vrátil z jednoho důvodu a to je, že takové periodikum zde na FM nevychází a prostě to tu chybělo. I poslední jeho vydání mělo úspěch i co do počtu prodaných výtisků a komentářů. Někteří naříkají na cenu, ale informace se musejí získávat a to ví každý.


5. Jak se ti zatím líbí novinka Mládežnická akademie ?

Mládežnická akademie je vlastně zalepení díry po mulťácích a co si budeme povídat, tak těch je tady poslední dobou hodně. Uvidíme kdy půjdou první Bot hráči na trh a jaká bude jejich cena, protože cena výroby jednoho Bot hráče je vysoká (náklady pracovních sil , bonusů atd.) . Jestli se to nebude nějak hráčům v týmu vyplácet, tak raději bude lepší mít v týmu nějakého mulťáka a ten vyjde o hodně levněji. Je jasné, že PK není žádná charita a svoje FM nedělá pro potěšení nás hráčů, ano dřívě to byl projekt , který si udělal pro potěšení , ale dneska to přechází již v tvrdý byznys. Tohle si řekněme na rovinu. Registrovaní hráči nepřibývají a mulťáci se ostatním nelíbí a jak zaplnit týmy ? No přece tam nafrkáme Bot hráče a máme vystaráno, ale zadarmo to není, musíte si koupit bonusy atd.


6. Veřejně píšeš, že volby jsou fraška. Máš nějaký nápad, jak jinak volit ZA ?


Volby a zase ty volby, toto je pořád každý půl rok téma nad tématem co hýbe FM. Já bych ty volby jednoduše zrušil a ať si admin dosadí své ZA, má na to plné právo a jakmile nebude s daným ZA spokojený či budou na něj stížnosti, ale oprávněné a né nějaké fiktivní, tak nastoupí jiný ZA. A nebo volby a to se vším všudy, žádné omezení, prostě ať si každý sežene hlasy , kde chce a jak chce, zaplatí za ně či jim nabídne něco, pak to bude v pořádku.

7. Jaký máš názor na to, co se stalo v UK volbách ? Jak by si řešil problém co tam nastal ty, kdyby si byl admin ?

V UK je to jasně vidět jak je to špatně nastavený a Lord TT a jeho komunita prostě využila díru v pravidlech, oni se ničeho nedopustili, prostě chtěli mít svého člověka na svém místě a co je na tom špatného. Nic. a to říkám zcela jasně a nikoho se nezastávám. To se děje i ve firmách a všude jinde, že chci mít svého koně. I PK má svého koně SAF na svém místě. Nechápu jak může někdo dostat AT a další jenom důtku s výstrahou, právě jak to dopadlo je vidět na tom systému voleb , kde nejsou jasně nastavená pravidla.Snad tresty jsou padni komu padni a stejné pro všechny a nebo je někdo rovný a druhý rovnější a třetí se vyspí na schodech ? Já kdybych byl Admin, tak jasně nastavím pravidla a po tomto incidentu bych ty volby prostě zruši a další volební období v ENG vetzi by lo až 06/2017 a dosadil bych tam za ZA koho bych já uznal za vhodného kandidáta, tím by to bylo pro mě ukončené.

8. Jaké jsou tvoje největší úspěchy ve hře ?


Zatím největší úspěch bylo vítězství v národním poháru tým Náchod pod legendárním majitelem Rychleji v dubnu 2016. Je škoda, že Rychleji už nemá tým, hrálo se tam dobře.

9. Máš v plánu do budoucna rozjet nějaký tým ? To je vše, děkuji za rozhovor.


teď jsem v týmu Mladá Boleslav pod majitelem Jay Dym, což nemá chybu a peněz a benefitů mám mraky, prostě o hráče je postaráno. Chtěl bych vyhrát ligový titul a pak LM. Jako hráč jsem se plácal v 1.lize a věřím, že náš přesun do 4.ligy zabere. Sice někteří hráči proti tomu protestovali, ale pravidla to umožňují, takže to neřeším. Jinak děkuji za pozvání a všem hráčům přeji ještě v tom Novém roce 2017 hodně úspěchů ve hře i v osobním životě.

Mini rozhovor

Nově zvoleným adminem se stal Lord TT, což překvapilo většinu hráčů. A ještě větším překvapením je, že ho zvolil sám prima.kluk. TT-ho jsem se zeptal na pár otázek

1. Co říkáš na to, že tě prima.kluk zvolil ZA ?

No na rovinu říkám, že jsem to nečekal. Měl jsem tajný tip, že by mohl funkci nabídnout Polikovi, který pomohl vytvořit Wiki. Když se mě PK ptal, jestli bych eventuálně měl o funkci zájem, musel jsem se nad tím zamyslet, ale vzhledem k tomu, že se hra zase začala hýbat, což mi vlilo energii do žil, jsem řekl že ano. Když mi pak přišla zpráva, že jsem byl vybrán, tak mě to potěšilo.

2. Co očekáváš o postu ZA v nejblišší době, jak by si hře chtěl třeba pomoc?

Moje pozice se příliš nemění, tak jako předtím hodlám dál prosazovat svoje názory na to, jakým směrem by se měl vývoj hry ubírat a jen proto, že jsem byl zvolený zástupcem, určitě nehodlám mlčet, když s něčím nebudu spokojený. Na druhou stranu to samozřejmě vnímám jako odpovědnost a určitý závazek. Co se týče mých plánů, budu se držet toho, co jsem měl před půl rokem jako volební program, tedy především zlepšit komunikaci mezi zástupci a hráči.

3. Plánuješ rozjet další tým, když je tu Mládežnická akademie ?

Další tým neplánuju, mám v současné době dva týmy ve 4. lize které budou fungovat jako farma, odkud bych rád aktivní nováčky přesouval do South Parku. Až bude South Park plný a zajištěný, budu uvažovat co bude dál.

Tímto děkuji hráči Lord TT za jeho odpovědi.
Screeny

V následujících screenech uvidíte, že inteligence některých lidí je opravdu velká…

1) Nejvyšší stupěň naivity

2) Někdo má rád staré lidi...


A někdo zase zvířata...


3) Ne třeba komentář...Vtipy o fotbale


Něco na zasmátí z fotbalového prostředí
"Co se stane z fotbalisty, když už dobře nevidí?
Rozhodčí."„Díval ses včera na fotbal?”
„Ano, do tří v noci.”
„Ale zápas skončil v jednu...”
„Jo, ale pivo zůstalo.”
Čeští fotbaloví reprezentanti založili kapelu - je to jediný způsob, jak vyhrávat!„Dnešní zápas jsme ztratili,” shrnuje po utkání před hráči fotbalový trenér. „Nevadí, koupíme si jiný.”
Ze sportu:
Holandští fotbalisté si po zápase s Ruskem stěžovali na nekvalitní trávu...

Po dnešním zápase křičí trenér na hráče: "Říkal jsem, abyste hráli jako nikdy předtím, a ne jako byste nikdy předtím nehráli!"
Citáty slavných fotbalistů


„Jsem na sebe dost přísný. Vždycky se snažím vydat ze sebe víc než minule. Se svým výkonem nejsem nikdy úplně spokojený. I kdybych dal tři góly, po utkání si řeknu: Mohl jsem jich dát pět.“ Neymar


"Vítěz není někdo, kdo pořád vyhrává, ale ten, kdo se nikdy nevzdá. Nehodí ručník do ringu, ani kdyby měl u hlavy pistoli." Bobby Moore


"Musíš to dělat srdcem. Je to drsná práce, ale jen ta přináší úspěch. Tvrdě a neustále pracuj, pracuj víc než ostatní a výsledek se dostaví. To je jediný recept." Pavel Nedvěd


"Klíčem k úspěchu je trénink. Musíte toho hodně obětovat. Pokud fotbal milujete, musíte bojovat a učit se každý den." Lionel Messi


"Získal jsem už pár individuálních titulů, ale nejvíc se mi líbí ty týmové. Osobní úspěch je k ničemu, když není v souladu s týmovým úspěchem. Mám to v sobě nastavené tak, že chci být týmovým hráčem jako nikdo jiný. Mám v sobě tenhle pomáhací instinkt. Nejdůležitější je teamwork."
Manuel Neuer


"Úspěch není náhoda. Je to tvrdá práce, vytrvalost, oběť a ze všeho nejvíc láska. Láska k tomu, co děláte nebo se učíte dělat." Pelé


"Porážka pálí jako rozžhavená ocel, ale soupeři musíte podat ruku. I o tom je fotbal." Franz Beckenbauer
Jsme na konci prvního dílu. Děkuji Vám za přečtení novin a těším se u dalšího vydání.

(04.02. v 09:22 vydal Proby)


archiv novin


diskuse je přístupná jen hráčům hry Fotbalový manažer
přihlašte se nebo zdarma registrujte

otevřít diskusi k článku