Fotbalový manažer online

TK #4: 12 let na této hře!

01. 09. 2021 Vítejte u čtvrtého vydání Toulky krajem. Tentokrát jsem těch krajů prošel mnohem víc a zavítal do české verze (země), kde jsem se setkal v Jižních Čechách s Honzou13, který zde hraje řadu let a patří mu velké díky za to, že to ještě nezabalil a má pod sebou několik desítek hráčů. No nebudeme to dál okecávat a ...otevřít celý článek »

TK #3: Rodina je nejvíc!

05. 08. 2021 Ahoj, vítám vás u třetího vydání Toulky krajem. Sice trošku s opožděním, ale povedlo se. Nebudu to zbytečně okecávat, tak se pojďme seznámit s dalším hráčem z anglické verze. . . Ahoj Misulko, díky za pozvání do Evertonu. Z kraje bych se nezlobil, kdyby ses nám představit, ať víme s kým máme tu čest. . Ahoj, ...otevřít celý článek »

Na slovo s Lingardinhem - brekeke

31. 07. 2021 Vítám Vás u jubilejního 5. vydání novin Na slovo s Lingardinhem! Speciální příležitost si žádá speciálního hosta a proto dnes na návštěvu do redakce dorazil brekeke, osoba, kterou není třeba většině hráčů představovat, protože ho nejspíš znají z diskusí. Já osobně jsem moc rád, že brekeke mojí nabídku na ...otevřít celý článek »

Toulky krajem #2 - Do Anglie pro turecko

31. 07. 2021 Vítám vás u druhého vydání Toulky krajem. Očekával jsem běžný rozhovor a poznání dalšího místního hráče, ale hned z kraje jsem byl upřímně překvapený z toho co jsem se dozvěděl. Nebudu to okecávat, pojďte si to sami přečíst.. . . Hej ty! Ano ty, vždyť na mě koukáš! Toulám se tady. Kdo jsi a co nám o sobě ...otevřít celý článek »

Na slovo s Lingardinhem - brekeke

30. 07. 2021 Vítám Vás u jubilejního 5. vydání novin Na slovo s Lingardinhem! Speciální příležitost si žádá speciálního hosta a proto dnes na návštěvu do redakce dorazil brekeke, osoba, kterou není třeba většině hráčů představovat, protože ho nejspíš znají z diskusí. Já osobně jsem moc rád, že brekeke mojí nabídku na ...otevřít celý článek »

Toulky krajem #1 - Znáte "našeho&qu

22. 07. 2021 Vítejte u zbrusu nových novin, které se budou výhradně zabývat hráčů hrajících v Anglii. Sem tam si pozveme i hosta z jiné země. Nicméně o vydávání novin jsem přemýšlel už několik měsíců, ovšem až teď jsem se k něčemu dokopal, tak snad to bude mít alespoň menší úspěch. Vím, že takové noviny vydává i ...otevřít celý článek »

Na slovo s Lingardinhem - prima.kluk

14. 07. 2021 Zdravím všechny čtenáře u dalšího vydání mých novin. Prvně bych se chtěl omluvit za několikatýdenní neaktivitu, ale tak nějak začalo léto a na noviny za prvé nebyl čas a za druhé se mi prachsprostě nechtělo. . . Nyní si už pojďme představit v pořadí čtvrtého hosta, který zavítal k nám do redakce na ...otevřít celý článek »

Noviny

06. 06. 2021 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/9q963szz9h.jpg . . Opet vychazi Vas legendarni casopis. . Jsou v nem tri rozhovory , jinak jsem to nevydal drive, protoze jsem nemel na to cas. Ted jsem si trochu ten cas udelal. Preji pekne cteni. . . Na kus reci do kavarny prisel hrac Ivan Toney . . . . ...otevřít celý článek »

Vyhodnocení soutěže aktivních

24. 03. 2021 Zdravím všechny, . první obeznámím všechny hráče o co vlastně šlo. . . Ve čtvrtek zhruba kolem 18:00 přišla nejaktivnějším 50 hráčům ode mě tato zpráva. . . Ahoj, připravil jsem si soutěž, kde se top 50 nejaktivnějších zeptám na číslo od 1 do 10. . Stačí tedy odepsat jen jediné číslo. To číslo, na kterém se ...otevřít celý článek »

Vyhodnocení soutěže pro nejaktivnější hr

01. 11. 2020 Zdravím všechny, . první obeznámím všechny hráče o co vlastně šlo. . . Ve středu zhruba kolem 13:00 přišla nejaktivnějším 100 hráčům ode mě tato zpráva. . . Ahoj, připravil jsem si soutěž, kde se top 100 nejaktivnějších zeptám na číslo od 1 do 15. . Stačí tedy odepsat jen jediné číslo. To číslo, na kterém ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter 89.SEZON

19. 04. 2020 89.SEZONA . . Vítám všechny čtenáře u dalšího vydání novin Independent, které nám shrnou průběh 89.sezony všech anglických lig a také letos nahlédnou i za hranice. . Zatímco v realitě řádí nemoc COVID-19, byl vyhlášen nouzový stav a lidem byl omezený volný pohyb, tak fotbalový manažer zažívá díky tomu ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter 88.SEZON

30. 03. 2020 88.SEZONA . . Vítám všechny čtenáře u dalšího vydání novin Independent, které nám shrnou průběh 88.sezony všech anglických lig a také letos nahlédnou i za hranice. . . . PREMIER LEAGUE . . V první polovině sezony držel čelo tabulky s náskokem 6 bodů na druhý Manchester City tým Newcastle United. ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter 87.SEZON

05. 03. 2020 87.SEZONA . . Vítám všechny čtenáře u dalšího vydání novin Independent, které nám shrnou průběh 87.sezony všech anglických lig a také letos nahlédnou i za hranice. . . Programování resetu psychiky je definitivně za námi. Další programové úpravy hry se dočkáme až v polovině roku, kdy se admin vrhne na ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter 86.SEZON

24. 02. 2020 86.SEZONA . . Vítám všechny čtenáře u dalšího vydání novin Independent, které nám shrnou průběh 86.sezony všech anglických lig a nově nahlédnou i za hranice. . . Programování resetu je zdá se zdárně za námi. Poslední reset sice neproběhl bez chyby, ale chyba byla údajně dohledána a následně odstraněna. ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter 85.SEZON

23. 01. 2020 85.SEZONA . . Vítám všechny čtenáře u dalšího vydání novin Independent, které nám shrnou průběh 85.sezony všech anglických lig. . . Dokončit reset psychiky se zatím stále nepodařilo. A tak se i nadále čeká na odstranění objevených chyb. . . . PREMIER LEAGUE . . Manchester City F.C. vykročil v první ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter 84.SEZON

18. 01. 2020 84.SEZONA . . Vítám všechny čtenáře u dalšího vydání novin Independent, které nám shrnou průběh 84.sezony všech anglických lig. . . Programování resetu psychiky se zatím posledního krůčku nedočkalo, po opravě objevené chyby zbývá opět otestovat, zda je správně naprogramován bod a3, který se týká zisku ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter 83.SEZON

13. 12. 2019 83.SEZONA . . Vítám všechny čtenáře u dalšího vydání novin Independent, které nám shrnou průběh 83.sezony všech anglických lig. . . . Programování resetu psychiky zdá se zdárně finišuje, zbývá otestovat, zda je správně naprogramován bod a3, který se týká zisku psychiky odvislého od umístění v tabulce ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter 82.SEZON

24. 11. 2019 82.SEZONA . . Vítám všechny čtenáře u dalšího vydání novin Independent, které nám shrnou průběh 82.sezony všech anglických lig. . . Hned na začátku sezony byla objevena chyba v již naprogramované části resetu psychiky a k nelibosti všech tak bylo adminem přislíbené přeprogramování výpočtu průběhu zápasů ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter - TOVÁRN

12. 11. 2019 TOVÁRNY . . Protože si ještě živě pamatuji jak jsem se v době, kdy jsem měl našetřený svůj první půl milion kf, rozhodoval, kterou továrnu si pořídím, abych co nejdříve zbohatnul a mohl si pak zkusit jaké je to utrpení vlastnit svůj tým, a v návodu jsem se nikde nedočetl jak že vlastně ten tovární byznys ve ...otevřít celý článek »

Independent football newsletter

31. 10. 2019 Vítám všechny čtenáře, kteří se rozhodli pro koupi tohoto zajíce v pytli. Původně jsem chtěl 1. výtisk trochu zpropagovat, ale pak jsem došel k závěru, že kdybych před tiskem prozradil, že se jedná o zprávy jen z Anglické ligy, zřejmě by hráči z ostatních lig noviny nekoupili. Což by mohla být ve finále ...otevřít celý článek »

Probyho pokec

29. 06. 2018 Zdravím všechny čtenáře novin Probyho pokec a vítám vás u 1. vydání nové řady, které je zaměřené převážně na mistroství světa v Rusku. Po hodně dlouhé době jsem se rozhodl obnovit svoji novinářskou kariéru. Budu se snažit přidávat nové rubriky. Tak snad se vám bude má tvorba líbit. . . Obsah: . . 1) ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #5 exclusiv

26. 06. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/7ki0sqm0k5.png . Čaute čumáčci. Dneska pro Vás mám exkluzivní vydání jen s Endesem. Užijte si ho. . . Endes: . . 1.) Jak jsi přišel k této hře? . . Drive jsem hraval Hatrick a pak jsem si rekl, ze zkusim neco jineho a objevil jsem FM v roce 2012 a tento ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #5 exclusiv

26. 06. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/7ki0sqm0k5.png . Čaute čumáčci. Dneska pro Vás mám exkluzivní vydání jen s Endesem. Užijte si ho. . . Endes: . . 1.) Jak jsi přišel k této hře? . . Drive jsem hraval Hatrick a pak jsem si rekl, ze zkusim neco jineho a objevil jsem FM v roce 2012 a tento ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #4

18. 06. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/tlpevfpmye.png . . Ahoj, omlouvám se, že dlouho noviny nevyšly, a že tyhle noviny jsou krátké, nemám moc času, bo mám toho hodně ve škole. Děkuji . . Ještě než začneme, tak Vám musím říct, že tento rozhovor byl uskutečněn už měsíc dozadu. Děkuji. . . Daniel ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #4

16. 06. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/tlpevfpmye.png . . Ahoj, omlouvám se, že dlouho noviny nevyšly, a že tyhle noviny jsou krátké, nemám moc času, bo mám toho hodně ve škole. Děkuji . . Ještě než začneme, tak Vám musím říct, že tento rozhovor byl uskutečněn už měsíc dozadu. Děkuji. . . Daniel ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #3

06. 05. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/gqceq7hmek.png . . Ahoj, vítám vás nejspíš u předposledních novin. Jsou předposlední, protože potřebuji peníze pro tým, který se založí za sezónu. Dneska se podíváme na rozhovory s ZA Kallou, A prima.klukem a Maximem1992. . . Kalla: . 1. Ahoj, jak prožíváš ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #3

02. 05. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/gqceq7hmek.png . . Ahoj, vítám vás nejspíš u předposledních novin. Jsou předposlední, protože potřebuji peníze pro tým, který se založí za sezónu. Dneska se podíváme na rozhovory s ZA Kallou, A prima.klukem a Maximem1992. . . Kalla: . 1. Ahoj, jak prožíváš ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #2

11. 04. 2018 Ahoj, dneska tu máte další noviny, tentokrát obsáhlější a barevné, jak jste chtěli :). Dneska tu máme rozhovory s Misankem, Vorajsem, Ondrasssem a HanYMischelem. . . Misank: . 1. Ahoj, jsi 9. nejoblíbenější hráč, 13. nejaktivnější. Co to pro tebe znamená? . . 1. Ahoj. Děkuji za pozvání do nových novin a ...otevřít celý článek »

Tipy zástupců k volbám zima 2017

19. 12. 2017 Ahoj :). Měl jsem v plánu vydat další díl Rychlejšího názoru, tentokrát zaměřený na zimní volby 2017. Bohužel mě ale zahltilo hodně povinností. Ještě než se tak stalo jsem stihl napsat končícím zástupcům + Lord TT a zeptat se, jak by oni chtěli, aby vypadal další tým zástupců (slovo tipy v nadpisu je proto ...otevřít celý článek »

TTho Bulvárek - pravda o endesovi

04. 11. 2017 Vážení a milí přátelé, vítám vás u speciálního vydání TTho Bulvárku. Jistě vás sem přilákal titulek a je to naprosto pochopitelné. V posledních dnech se toho ve hře událo víc než dost a tak ani naše redakce nemohla zůstat stranou. Proto jsme zpět, teď a tady s neplánovaným zbrusu novým Bulvárkem! Jsem rád, že ...otevřít celý článek »

Tři roky z5 aneb vznik Hotseatu

20. 09. 2017 Před dávnými časy zde na FM vznikla legendární redakce Hotseat, která se proslavila především tím, že ZA jay.dym (nyní už v sedmém funkčním období – poznámka redakce) musel po prvním výtisku odstoupit z funkce ZA a nutno podotknout, že řada hráčů rezignaci uvítala, většina dokonce chtěla doživotní zákaz ...otevřít celý článek »

Rexíkovy Noviny #1. vydání

28. 08. 2017 Vítám vás u mých prvních novin, poprosil bych vás, abyste psali jakoukoli kritiku do diskuse Rexíkovy Noviny, rád se z ní poučím. Slibuji vám, že další noviny budou ještě lepší, protože se poučím z chyb, které tu pravděpodobně udělám... . Každopádně dost keců a vrhneme se na to ! . . Co vás v tomto díle ...otevřít celý článek »

YNIVOLAL no1

03. 08. 2017 Y N I V O L A L E V O N R E P U S . . Zakoupením tohoto vydání, podpoříš útok na rekord v počtu prodaných novin ! . . Děkuji, že jste si zakoupili tyhle „noviny“. Máte před sebou druhé vydání, které už není zveřejněno pro to, abych na něm vydělal co nejvíce peněz, ale cenu nechám stejnou :-D. První ...otevřít celý článek »

Rychlejší pohled - Volby Léto 2017

11. 07. 2017 Vyjádření kandidáta na zástupce admina . rozhovor s kandidátem ZA SVK verze . Návrhy na úpravu voleb . . Vítám vás u prvního vydání Rychlejšího pohledu. Naprosto nepravidelně vydávané noviny které budu vydávat kdy budu chtít, psát v nich o čem budu chtít to co budu chtít a budu do nich zvát hosty co budu ...otevřít celý článek »

Vánoční šprýmař

30. 12. 2016 Berte tyto noviny jako malý dárek ode mě pro Vás a pro FM, který před 4 dny oslavil 10 let od svého založení. Obsahem bude statistika počtu hráčů FM a srandovní obrázky. . . Čtenářům přeji Krásné Vánoce, mnoho dárků a vše nejlepší do nového roku, především hodně zdraví. * Hře Fotbalový moderátor/manažer ...otevřít celý článek »

HC Vítkovice RIDERA -HC Sparta Praha 3:2

13. 09. 2016 Hokejisté Vítkovic vstoupili do extraligové sezóny vítězstvím 3:2 nad Spartou po samostatných nájezdech. Díky trefě Romana Szturce z penaltového rozstřelu dosáhli teprve druhé domácí výhry nad Pražany z posledních deseti případů. Hostům, hrajícím bez hlavního kouče Jiřího Kalouse, který se s reprezentací ...otevřít celý článek »

sport.11.9.2016

13. 09. 2016 Manchester Utd. - Manchester City 1:2 . Fotbalisté Manchesteru City ovládli sobotní šlágr 4. kola anglické Premier League na půdě svého městského rivala Manchesteru United 2:1. Svěřenci trenéra Pepa Guardioly vyhráli i čtvrtý zápas v sezóně a mají plný počet bodů. Rudí ďáblové naopak pod vedením Josého ...otevřít celý článek »

Športové Noviny

09. 07. 2016 Ahoj rozhodol som sa pre vás vydávať Športové Noviny kde budete dostávať info o športe :) . . Tour De France- V tohto ročnom Tour sa Slovenskému jazdcovi v drese Tinkoff darí Prvú etapu zvládol až na závereční špurt a skončil 3. Druhá etapa skončila skvele Peter ju vyhral. Tretiu etepu skončil na dobrom 4 a ...otevřít celý článek »

MEGA-noviny VI.

27. 06. 2016 Po špeciálnom vydaní nasleduje opäť klasické vydanie na aké ste, dúfam, zvyknutí. Teším sa, že znovu som si našiel čas sa vám verným ale aj novým čitateľom prihovoriť takýmto spôsobom. Keďže ako som spomenul ide o klasické vydanie (v poradí už VI.), tak aj štruktúra tohto čísla bude pre vás už veľmi známa: . ...otevřít celý článek »

Malá velká soutěž o 3,7 mil. KF

14. 05. 2016 Zdravím všechny hráče FM. Rozhodl jsem se opět udělat větší soutěž, tentokrát hrajeme o částky v celkové hodnotě 3 700 000 KF. Stejně jako minule i tentokrát rozhodne Vaše kreativita, schopnosti a znalosti. Vzhledem k vysokým odměnám se i od vás očekává vysoké nasazení. I tak ale věřím, že se najde dostatek ...otevřít celý článek »

Probyho pokec - Rozhovor se zástupcem admina

05. 04. 2016 Vítejte u čtvrtého dílu novin Probyho pokec. Je středa, novin Probyho pokec je třeba. Dnes zavítal do naší redakce zástupce admina CZ verze a majitel čtyř týmů FC Spartak Rychnov, FK Dukla Praha, FK Nepomuk a FK Loko Vltavín, borec Lala. Tak se vrhnem na rozhovor. . . Proby: Ahoj, díky že si přijal pozvání ...otevřít celý článek »

Noviny

05. 04. 2016 Vítám Vás, u historicky prvního vydání novin s názvem Devil’s News ! Dneska to bude takové kraší vydání, mám tu jen pár rozhovorů. :-) . . Řekneme si něco o novinách. Budou vycházet minimálně jednou týdně, budou stát vždy 1 KF a v novinách nejčastěji uvidíme: rozhovory, vtipy, soutěže apod. Tak, dost keců a ...otevřít celý článek »