Fotbalový manažer online

Probyho pokec

29. 06. 2018 Zdravím všechny čtenáře novin Probyho pokec a vítám vás u 1. vydání nové řady, které je zaměřené převážně na mistroství světa v Rusku. Po hodně dlouhé době jsem se rozhodl obnovit svoji novinářskou kariéru. Budu se snažit přidávat nové rubriky. Tak snad se vám bude má tvorba líbit. . . Obsah: . . 1) ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #5 exclusiv

26. 06. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/7ki0sqm0k5.png . Čaute čumáčci. Dneska pro Vás mám exkluzivní vydání jen s Endesem. Užijte si ho. . . Endes: . . 1.) Jak jsi přišel k této hře? . . Drive jsem hraval Hatrick a pak jsem si rekl, ze zkusim neco jineho a objevil jsem FM v roce 2012 a tento ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #5 exclusiv

26. 06. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/7ki0sqm0k5.png . Čaute čumáčci. Dneska pro Vás mám exkluzivní vydání jen s Endesem. Užijte si ho. . . Endes: . . 1.) Jak jsi přišel k této hře? . . Drive jsem hraval Hatrick a pak jsem si rekl, ze zkusim neco jineho a objevil jsem FM v roce 2012 a tento ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #4

18. 06. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/tlpevfpmye.png . . Ahoj, omlouvám se, že dlouho noviny nevyšly, a že tyhle noviny jsou krátké, nemám moc času, bo mám toho hodně ve škole. Děkuji . . Ještě než začneme, tak Vám musím říct, že tento rozhovor byl uskutečněn už měsíc dozadu. Děkuji. . . Daniel ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #4

16. 06. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/tlpevfpmye.png . . Ahoj, omlouvám se, že dlouho noviny nevyšly, a že tyhle noviny jsou krátké, nemám moc času, bo mám toho hodně ve škole. Děkuji . . Ještě než začneme, tak Vám musím říct, že tento rozhovor byl uskutečněn už měsíc dozadu. Děkuji. . . Daniel ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #3

06. 05. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/gqceq7hmek.png . . Ahoj, vítám vás nejspíš u předposledních novin. Jsou předposlední, protože potřebuji peníze pro tým, který se založí za sezónu. Dneska se podíváme na rozhovory s ZA Kallou, A prima.klukem a Maximem1992. . . Kalla: . 1. Ahoj, jak prožíváš ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #3

02. 05. 2018 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/gqceq7hmek.png . . Ahoj, vítám vás nejspíš u předposledních novin. Jsou předposlední, protože potřebuji peníze pro tým, který se založí za sezónu. Dneska se podíváme na rozhovory s ZA Kallou, A prima.klukem a Maximem1992. . . Kalla: . 1. Ahoj, jak prožíváš ...otevřít celý článek »

Pepeckovy noviny - Rozhovory #2

11. 04. 2018 Ahoj, dneska tu máte další noviny, tentokrát obsáhlější a barevné, jak jste chtěli :). Dneska tu máme rozhovory s Misankem, Vorajsem, Ondrasssem a HanYMischelem. . . Misank: . 1. Ahoj, jsi 9. nejoblíbenější hráč, 13. nejaktivnější. Co to pro tebe znamená? . . 1. Ahoj. Děkuji za pozvání do nových novin a ...otevřít celý článek »

Tipy zástupců k volbám zima 2017

19. 12. 2017 Ahoj :). Měl jsem v plánu vydat další díl Rychlejšího názoru, tentokrát zaměřený na zimní volby 2017. Bohužel mě ale zahltilo hodně povinností. Ještě než se tak stalo jsem stihl napsat končícím zástupcům + Lord TT a zeptat se, jak by oni chtěli, aby vypadal další tým zástupců (slovo tipy v nadpisu je proto ...otevřít celý článek »

TTho Bulvárek - pravda o endesovi

04. 11. 2017 Vážení a milí přátelé, vítám vás u speciálního vydání TTho Bulvárku. Jistě vás sem přilákal titulek a je to naprosto pochopitelné. V posledních dnech se toho ve hře událo víc než dost a tak ani naše redakce nemohla zůstat stranou. Proto jsme zpět, teď a tady s neplánovaným zbrusu novým Bulvárkem! Jsem rád, že ...otevřít celý článek »

Tři roky z5 aneb vznik Hotseatu

20. 09. 2017 Před dávnými časy zde na FM vznikla legendární redakce Hotseat, která se proslavila především tím, že ZA jay.dym (nyní už v sedmém funkčním období – poznámka redakce) musel po prvním výtisku odstoupit z funkce ZA a nutno podotknout, že řada hráčů rezignaci uvítala, většina dokonce chtěla doživotní zákaz ...otevřít celý článek »

Rexíkovy Noviny #1. vydání

28. 08. 2017 Vítám vás u mých prvních novin, poprosil bych vás, abyste psali jakoukoli kritiku do diskuse Rexíkovy Noviny, rád se z ní poučím. Slibuji vám, že další noviny budou ještě lepší, protože se poučím z chyb, které tu pravděpodobně udělám... . Každopádně dost keců a vrhneme se na to ! . . Co vás v tomto díle ...otevřít celý článek »

YNIVOLAL no1

03. 08. 2017 Y N I V O L A L E V O N R E P U S . . Zakoupením tohoto vydání, podpoříš útok na rekord v počtu prodaných novin ! . . Děkuji, že jste si zakoupili tyhle „noviny“. Máte před sebou druhé vydání, které už není zveřejněno pro to, abych na něm vydělal co nejvíce peněz, ale cenu nechám stejnou :-D. První ...otevřít celý článek »

Rychlejší pohled - Volby Léto 2017

11. 07. 2017 Vyjádření kandidáta na zástupce admina . rozhovor s kandidátem ZA SVK verze . Návrhy na úpravu voleb . . Vítám vás u prvního vydání Rychlejšího pohledu. Naprosto nepravidelně vydávané noviny které budu vydávat kdy budu chtít, psát v nich o čem budu chtít to co budu chtít a budu do nich zvát hosty co budu ...otevřít celý článek »

MEGA-noviny III

18. 04. 2017 Někteří z vás jste megovi psali, že jste si nestihli přečíst všechny díly jeho novin a on slíbil, že je ještě někdy v budoucnu vydá. Jelikož už ale noviny nevydává, tak nemá tiskárnu. Poprosil mě, abych tento díl vytiskl. Váženi čtenáři a čtenářky vezměte si popcorn, zasedněte k počítači a vychutnejte si ...otevřít celý článek »

TTho Bulvárek - 1. vydání

07. 03. 2017 Bulvárek je zpátky a s ním i postřehy z herního i reálného světa, rozhovory, zábava či hudba. Zajímá vás proč vyhynuli mamuti, kdo z místních fotbalistů se stal otcem, nebo kdo má problémy s pamětí? Chcete vyhrát až 300 000 KF? Máte nenaplněné novinářské ambice? Pak si kupte TTho Bulvárek, jen za 499,- KF! . ...otevřít celý článek »

Probyho pokec

04. 02. 2017 http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/yl9zc5o9ub.jpg . Vážení čtenáři a čtenářky. Vítám Vás po dlouhé době u novin Probyho pokec. Rozhodl jsem se, že se vrátím k vydávání . Noviny nebudou vycházet nějak pravidelně. a nebudou extra dlouhé. Doufám, že se Vám má tvorba bude alespoň trochu líbit. . . Co ...otevřít celý článek »

Vánoční šprýmař

30. 12. 2016 Berte tyto noviny jako malý dárek ode mě pro Vás a pro FM, který před 4 dny oslavil 10 let od svého založení. Obsahem bude statistika počtu hráčů FM a srandovní obrázky. . . Čtenářům přeji Krásné Vánoce, mnoho dárků a vše nejlepší do nového roku, především hodně zdraví. * Hře Fotbalový moderátor/manažer ...otevřít celý článek »

HC Vítkovice RIDERA -HC Sparta Praha 3:2

13. 09. 2016 Hokejisté Vítkovic vstoupili do extraligové sezóny vítězstvím 3:2 nad Spartou po samostatných nájezdech. Díky trefě Romana Szturce z penaltového rozstřelu dosáhli teprve druhé domácí výhry nad Pražany z posledních deseti případů. Hostům, hrajícím bez hlavního kouče Jiřího Kalouse, který se s reprezentací ...otevřít celý článek »

sport.11.9.2016

13. 09. 2016 Manchester Utd. - Manchester City 1:2 . Fotbalisté Manchesteru City ovládli sobotní šlágr 4. kola anglické Premier League na půdě svého městského rivala Manchesteru United 2:1. Svěřenci trenéra Pepa Guardioly vyhráli i čtvrtý zápas v sezóně a mají plný počet bodů. Rudí ďáblové naopak pod vedením Josého ...otevřít celý článek »

MEGA-noviny VIII.

08. 09. 2016 Zdravím manažérov! . . Práve čítate ôsme vydanie MEGA-novín, ktoré sa opäť pokúsi vám spríjemniť strávené chvíle v našej hre. Nebudem to naťahovať, toto je štruktúra dnešného vydania: . . Článok . Rozhovor s legendou . Vtipy . Osobnosť mesiaca . Slávne výroky a citáty . Zástupca admina informuje . ...otevřít celý článek »

MINI-noviny + Ka(t/ll)ovo okénko

21. 08. 2016 Zdravíme čitateľov! . . Projekt MEGA-noviny sme rozbehli na myslím celkom slušnej úrovni, ale tentoraz som sa rozhodol oprášiť ďalší starší projekt – MINI-noviny. Išlo o čiernobiele noviny, ktoré sa na rozdiel od MEGA-novín týkali výhradne hry. Obsahom novín boli napríklad posezónne sumarizácie vrátane ...otevřít celý článek »

Tretí európsky Superpohár pre Real: Ramo

13. 08. 2016 Úradujúci víťaz Ligy majstrov získal tretiu takúto trofej po rokoch 2002 a 2014, Sevilla má na konte úspech spred desiatich rokov. . . http://www.fotbalovymanazer.cz/noviny/obrazky/q373pegpu7.jpg . . Real Madrid - FC Sevilla 3:2 pp (2:2, 1:1) . Góly: 21. Asensio, 90.+3 Ramos, 119. Carvajal - 41. Franco ...otevřít celý článek »

MEGA-noviny VII.

01. 08. 2016 Zdravím všetkých čitateľov! . . Leto je v plnom prúde a preto viacerí z nás lietajú po celom svete aby si oddýchli od „bežného života“, načerpali nové energiu, alebo využili čas na spoznávanie nových dovolenkových destinácií. Nech už robíte čokoľvek, som veľmi rád, že vám tento magazín neprekáža robiť to, ...otevřít celý článek »

Športové Noviny

09. 07. 2016 Ahoj rozhodol som sa pre vás vydávať Športové Noviny kde budete dostávať info o športe :) . . Tour De France- V tohto ročnom Tour sa Slovenskému jazdcovi v drese Tinkoff darí Prvú etapu zvládol až na závereční špurt a skončil 3. Druhá etapa skončila skvele Peter ju vyhral. Tretiu etepu skončil na dobrom 4 a ...otevřít celý článek »

MEGA-noviny VI.

27. 06. 2016 Po špeciálnom vydaní nasleduje opäť klasické vydanie na aké ste, dúfam, zvyknutí. Teším sa, že znovu som si našiel čas sa vám verným ale aj novým čitateľom prihovoriť takýmto spôsobom. Keďže ako som spomenul ide o klasické vydanie (v poradí už VI.), tak aj štruktúra tohto čísla bude pre vás už veľmi známa: . ...otevřít celý článek »

Malá velká soutěž o 3,7 mil. KF

14. 05. 2016 Zdravím všechny hráče FM. Rozhodl jsem se opět udělat větší soutěž, tentokrát hrajeme o částky v celkové hodnotě 3 700 000 KF. Stejně jako minule i tentokrát rozhodne Vaše kreativita, schopnosti a znalosti. Vzhledem k vysokým odměnám se i od vás očekává vysoké nasazení. I tak ale věřím, že se najde dostatek ...otevřít celý článek »

MEGA-noviny IV.

05. 05. 2016 Zdravím všetkých čitateľov! . . Teším sa, že sa mi konečne po dlhom čase podarilo vydať ďalšie pokračovanie magazínu MEGA-noviny. Ako som už v diskusii spomínal, tak jedny MEGA noviny majú bez obrázkov rozsah 20 strán formátu A4, takže pripraviť takéto noviny si vyžaduje veľmi veľa času ale aj nápadov. To je ...otevřít celý článek »

Probyho pokec - Rozhovor se zástupcem admina

05. 04. 2016 Vítejte u čtvrtého dílu novin Probyho pokec. Je středa, novin Probyho pokec je třeba. Dnes zavítal do naší redakce zástupce admina CZ verze a majitel čtyř týmů FC Spartak Rychnov, FK Dukla Praha, FK Nepomuk a FK Loko Vltavín, borec Lala. Tak se vrhnem na rozhovor. . . Proby: Ahoj, díky že si přijal pozvání ...otevřít celý článek »

Noviny

05. 04. 2016 Vítám Vás, u historicky prvního vydání novin s názvem Devil’s News ! Dneska to bude takové kraší vydání, mám tu jen pár rozhovorů. :-) . . Řekneme si něco o novinách. Budou vycházet minimálně jednou týdně, budou stát vždy 1 KF a v novinách nejčastěji uvidíme: rozhovory, vtipy, soutěže apod. Tak, dost keců a ...otevřít celý článek »